Polityka jakości

Grupa Medex to prężnie i dynamicznie działająca organizacja na rynku paliw stałych węglowych. Od 1991 roku łączymy pasję i zaangażowanie w budowaniu firmy godnej zaufania, dbając o perfekcję wykonania każdego produktu i usługi. Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z nowatorskimi rozwiązaniami pozwalają nam wytyczać jasno sprecyzowaną ścieżkę rozwoju.

Zobacz, jak robimy i workujemy Twój najlepszy ekogroszek.

Zarządzanie jakością


Zintegrowany system zarządzania jakością jest efektem rozwoju i badań naukowych w Grupie Medex. Pozwala na właściwą realizację procesów mających wpływ na finalną jakość produktów.

Wprowadzone procedury jakości gwarantują stały monitoring efektywności działań w postaci raportu, następnie doskonalenie i przystosowywanie do ciągłych zmian warunków rynkowych i technologicznych oraz do zmieniających się wymagań klienta.

Stawiamy na jakość 


Nie uznajemy kompromisów w kwestii jakości węgla i ekogroszku. Wszystkie odbierane sortymenty są opatrzone certyfikatem jakości.

Od lat jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą wiodących podmiotów węglowych na rynku m.in Tauron Wydobycie S.A.

 

Standardy Jakości


Stale monitorujemy i kontrolujemy jakość węgla, który przeznaczamy do sprzedaży i konfekcjonowania na naszych liniach produkcyjnych. Posiadamy własne laboratorium badawcze umożliwiające skontrolowanie próbki węgla z każdej dostawy z kopalni oraz z każdego dnia produkcji.

  

W celu podniesienia sprawności systemu kontroli jakości, wyposażyliśmy nasze maszyny do konfekcjonowania w specjalistyczne drukarki znakujące każdy jeden worek węgla i ekogroszku.

Suchy ekogroszek = Wysoka jakość


Wiemy, jak ważnym elementem jest zakup suchego ekogroszku, dlatego też nie zostaliśmy bierni w tym aspekcie. Zmodernizowaliśmy nasze magazyny na ekogroszek luzem tym samym minimalizując wpływ warunków atmosferycznych na wilgotność węgla.

Nowoczesny park maszynowy


Stale modernizujemy nasze linie produkcyjne oraz park maszynowy. Obecnie działają 2 w pełni zautomatyzowane zakłady produkcyjne, gdzie dzienna wydajność sięga do 480 ton.