Klient biznesowy

Współpracuj z profesjonalistami 


Oferujemy Państwu szeroką gamę węgli najwyższej jakości. Jako doświadczeni autoryzowani sprzedawcy węgla przez lata zdobywaliśmy odpowiednią wiedzę, aby w tym czasie móc określić się specjalistami w tej dziedzinie.
Dzięki niej jesteśmy w stanie doradzić Państwu wybór najlepszej oferty i towarów o odpowiedniej oraz najwyższej jakości wśród węgli:

  • Ekogroszek
  • Węgiel Kostka
  • Węgiel Orzech
  • Węgiel Groszek
  • Miał Węglowy

Jesteśmy jednym z nielicznych autoryzowanych sprzedawców węgla z wiodących polskich podmiotów węglowych oraz bezpośrednim importerem węgla z Kazachstanu.

Grupa Medex posiada 2 w pełni zautomatyzowane zakłady produkcyjne do konfekcjonowania paliw stałych, których wydajność sięga 480 ton na dobę. Oferowany przez Medex ekogroszek i węgiel workowany cieszy się dużą popularnością wśród klientów ceniących sobie najwyższą jakość. Nasze produkty spełniają restrykcyjne wymogi ustawowych norm jakości paliw stałych i w szczególności są polecane do pieców najnowszej generacji.
Można nas znaleźć na pułkach topowych marketów budowlanych w Polsce, jak i na mniejszych, lokalnych składach opałowych.

Dlaczego warto?

Naszymi odbiorcami są elektrociepłownie, ciepłownie, papiernie, przedsiębiorstwa produkcyjne, składy węglowe, ogrodnictwa i w szerokim gronie indywidualni klienci na obszarze całego kraju, którzy poświadczają wysoką jakość oferowanych przez nas produktów i usług.

Nie czekaj! Dołącz do Nas.

Profesjonalne podejście do każdego zamówienia, elastyczność dostaw oraz gwarancja jakości i dobrej ceny ugruntowała nam bardzo dobrą opinię na rynku.

W celu omówienia i uszczegółowienia współpracy prosimy o kontakt z działem handlowym.

Skontaktuj się z nami.

Skonsultuj swoje strategiczne posunięcia z ludźmi nastawionymi na sukces i życzliwymi Tobie.

Dział Handlowy

Węgiel Workowany


Marcin Woźniak
tel. 508 311 500
biuro@medex-polska.pl

Węgiel Luzem


Grzegorz
tel. 506 106 405
biuro@medex-polska.pl
Tomasz
tel. 501 364 890
biuro@medex-polska.pl
Marek
tel. 501 389 168
biuro@medex-polska.pl