Klient indywidualny

Dbamy o ciepło w Twoim domu


Jesteśmy przekonani, że nasze produkty będą w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów oraz zagwarantować najwyższą, niezmienną jakość i ciepło w Twoim domu.

W 5 punktach przedstawimy Państwu, dlaczego warto skorzystać z naszej oferty:

1 . Doświadczenie i bezpieczeństwo


Działamy od ponad 30 lat na rynku. Medex jest autoryzowanym sprzedawcą najważniejszych spółek węglowych w kraju oraz bezpośrednim importerem węgla z Kazachstanu.
Potwierdzają to certyfikaty i tysiące zadowolonych klientów.

2. Bezkompromisowa wysoka jakość w dobrej cenie

Nie uznajemy kompromisów w kwestii jakości. Stabilne źródła surowca z dostępnością w skali całego roku potwierdzone certyfikatem gwarantują pewną jakość.

Dobra, niska cena oferowanych produktów jest wynikiem bezpośrednich umów handlowych z podmiotami węglowymi z całego świata.

3. Expresowa wysyłka kurierem

W przeciągu kilku dni od przyjęcia zamówienia i zaksięgowania płatności za zamówienie nadajemy przesyłkę w każdy punkt Polski. Dbamy o to, aby dotarła ona do Państwa w najkrótszym możliwym czasie.

Darmowa dostawa? Niestety zmiana.
W sytuacji, w której obecnie się znajdujemy, gdzie ceny paliwa szybują do poziomów wcześniej nie spotykanych wyszczególniamy osobno koszt transportu do każdej zamówionej palety.

4. Producent węgla workowanego – kontrola na każdym etapie

Sortowanie, wzbogacanie oraz suszenie ekogroszku – to podstawa.

Posiadamy 2 w pełni zautomatyzowane zakłady produkcyjne z innowacyjnymi liniami technologicznymi do konfekcjonowania ekogroszku i paliw stałych. Prowadzimy kontrolę i stały monitoring jakości procesów na każdym etapie, począwszy od załadunku węgla na kopalni do końcowego gotowego produktu wyjściowego z magazynu.

Do każdego produktu wystawiany jest certyfikat jakości.

5. Profesjonalna obsługa klienta

Zaufało nam tysiące klientów. Dbamy o obsługę z najwyższą starannością na każdym etapie.

Węgiel to nasza pasja, dlatego możemy Państwu służyć merytoryczną i praktyczną wiedzą na jego temat. Nasi konsultanci z przyjemnością doradzą wybór najtrafniejszego produktu wpisującego się w Państwa oczekiwania.

Zapraszamy do kontaktu
tel. 695 555 555
e-mail: biuro@medex-polska.pl