Sprawdzony EKOGROSZEK tylko od autoryzowanego sprzedawcy

Autoryzowany sprzedawca wiodących producentów węgla w kraju


Decydując się na zakup workowanego opału kierujemy się różnymi kryteriami wyboru takimi, jak jakość, cena, dostępność w sezonie czy też sposób dostawy i sama waga worków. Ilość składów opałowych i sprzedawców węgla w kraju powoduje, że możemy wybierać pomiędzy wieloma konkurencyjnymi ofertami.  Analizując każdy aspekt powinniśmy sprawdzić, czy dany sprzedawca jest autoryzowanym podmiotem węglowym, który bezpośrednio współpracuje producentami węgla w kraju.  Tylko taka weryfikacja pozwala na zakup sprawdzonego ekogroszku cechującego się wysoką jakością potwierdzoną certyfikatem. W przypadku wątpliwości jedynie fachowa wiedza specjalisty z branży pozwoli dobrać produkt do konkretnych potrzeb.

Grupa Medex działa na rynku od ponad 27 lat.  Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą wiodących producentów węgla w kraju, jak:

  • Polska Grupa Górnicza S.A.
  • Tauron Wydobycie S.A.,
  • jak również największym odbiorcą węgla opałowego Węglokoks Kraj Sp. z o.o.

Ponadto współpracujemy z gronem prywatnych kopalni na terenie kraju.

Pełne zaspokojenie potrzeb klienta jest możliwe dzięki nowoczesnym parkom technologicznym do konfekcjonowania paliw stałych w szczególności ekogroszku. Nasze zakłady produkcyjne są w pełni zautomatyzowane i rozbudowane o innowacyjne systemu sortowania dzięki czemu gwarantujemy produkty powtarzalnej, sprawdzonej jakości.

Dbając o łatwy dostęp do naszych produktów Grupa Medex posiada kilkanaście punktów sprzedaży detalicznej na terenie całej Polski, a także wygodny  sklep internetowy, gdzie można zamówić węgiel z dostawą do domu.